Hobiler

Paletlerden L Köşe Koltuk

Süper bir fikir olan paletlerden L köşe koltuk paylaşacağım. Fatma hanımın yapmış olduğu paletten köşe takımı harika görünüyor.

Süper bir fikir olan paletlerden L köşe koltuk paylaşacağım. Fatma hanımın yapmış olduğu paletten köşe takımı harika görünüyor.

Daha önceki bir yazımızda burada Gülhan hanımın yapmış olduğu Paletten Köşe Takımı Yapımı geri dönüşümünü sizlerle paylaşmıştık. Orada nasıl yapıldığını Fatma hanım detaylı bir şekilde anlatmıştı. Şimdi de Fatma hanımın paletleri değerlendirerek yapmış olduğu paletlerden l köşe koltuk paylaşıyoruz. Paletleri alıp zımparaladıktan sonra mavi ile boyayan Fatma hanım daha sonra daha sonra balkona yerleştirip üzerine de sünger ve kırlentleri atarak L köşe koltuk takımını tamamlamış. Süngerleri sevdiğiniz renkteki kumaşlar ile kaplayarak kırlent yüzlerinide yine aynı şekil üstüne geçirerek L köşe koltuğunu yapan Fatma hanıma teşekkürler.

Sizde paletleri ister satın alırsınız isterseniz inşaatlardan isteyerek alabilirsiniz. Basit bir kaç işlem ile terasa , bahçeye ve balkona L köşe koltuk takımı yapabilirsiniz. Şimdi Fatma hanımın projesini inceleyelim.

Paletlerden L Köşe Takımı 1

Paletlerden L Köşe Takımı 2

Paletlerden L Köşe Takımı 3

Paletlerden L Köşe Takımı 4

Paletlerden L Köşe Takımı 5

Paletlerden L Köşe Takımı 6

Paletlerden L Köşe Takımı 7

Paletlerden L Köşe Takımı 8

Bu içeriği ne kadar faydalı buldunuz?
[Toplam: 2 Ortalama: 2.5]

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ