İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Papatyalı Yapraklı Boncuklu Tülbent İğne Oyası Yapımı

Boncuklarla yapılan papatya ile tülbent oyası yapımı. Papatya oyası ve boncuk oyasını birleştiren harika bir tülbent kenarı oyasına şahit olacaksınız.

Boncuk oyaları sevilmez mi? Heleki boncuklar ile süslenen yazmalar hanımlara ne güzel yakışıyor değil mi? Yüzlerce boncuklu oya olduğunu biliyor muydunuz? Farklı farklı oyaları boncuklar ile yapan hanımlar var. Boncuk papatyalı oya modeli de bunlardan sadece bir tanesi.

Özellikle tülbentler için kullanılan boncuk oyaları iğne oyası ile yapıldığında adeta göz kamaştırır. Yapılan tülbentler hanımların başlarında çok şık durur. Papatya oyası da boncuklar ile yapıldığında tülbent kenarında daha güzel duruyor.

İğne oyaları denilince akla ilk gelenlerdendir boncuklu oya modelleri. Bizden istendiği için sürekli paylaşımlarda bulunuyor. Aynı modelleri değil tabiki de farklı örnekleri paylaşıyoruz. Şimdi paylaştığımız örnekte çok fazla yerde göremeyeceğiniz bir boncuklu oya modelidir. İğne oyası ve boncukların birleşimi ile ortaya çıkan bir örnek.

Boncuklu Papatya Oyası

Oyanın yapımına kısacık bir video ile yayınlamak istedik. Videonun sahibi arkadaşa teşekkürler. Boncuklu oya yapılışı sırasında takıldığınız yerleri sormak için yorum yazınız.

Boncuklu Tülbent Oyası Yapımı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir