İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Parmakta Yapılan İğne Oyası Yazma Modeli

Parmakta yapılan değişik ve hoş bir iğne oyası yazma modeli. Yeni ve farklı bir iğne oyası modeli olsun diyorsanız bu modeli denemelisiniz.

Parmaklarınızı kullanarak iğne oyası yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Daha önceki bir yazımızda Parmağın Etrafında Yapılan İğne Oyası Modelini paylaşmıştık. Şimdi paylaşacağımız model itiraf etmeliyimki diğer modelden daha şık görünüyor. Neşenin Göz Nuru İğne Oyası sayfasında paylaşılan bu harika örneğin nasıl yapıldığını gördükten sonra hemen sitemde sizlerle paylaşmak istedim. Neşe hanım yine harikalar üretmiş ve sayfasında paylaşmış. Kendisinden izin alarak paylaşmış olduğu oyaları sitemize yüklüyorum. Umarım sizlerde bu modelleri beğenip yapıyorsunuzdur.

Bu oyanın yapılışında da iğne kullanılmaktadır. Fakat genel olarak parmakta yapıldığı için parmakta yapılan iğne oyası modeli adını verdik. Yazma kenarlarına çok yakışacak olan bu iğne oyası modelini aşağıdaki resimlere bakarak sizlerde öğrenin. İğne oyaları öğrenmek isteyen hanımlar için fırsat. Resimli anlatımlı modeller daha açıklayıcı oluyor.

Parmakta Yapılan İğne Oyası Modeli

Parmakta Yapılan İğne Oyası Yazma Modeli 1

Parmakta Yapılan İğne Oyası Yazma Modeli 2

Parmakta Yapılan İğne Oyası Yazma Modeli

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir