İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Pıtırcık Tığ Oyası Yapımı Videolu Anlatım

Oya modelleri arasından en sevimlilerinden pıtırcık oyası yapımı. Videolu anlatım ile tığ oyasının yapım aşamalarına göz atıp öğrenebilirsiniz.

Tığ oyası anlatımlarına kalmış olduğumuz yerden aynı hızla devam ediyoruz. Anlatımlı oyalara bir süredir ara vermiştik. Fakat tekrar oya modelleri paylaşmaya başladı. Oya ve dantel dünyası kanalını bilenleriniz bilirler. Kanalda çok güzel anlatımlı oya örnekleri paylaşılıyor. Bu oya örnekleri ile hanımlar tığ oyası işlerini geliştirip yeni modellerin yapılışlarını kolaylıkla öğrenebiliyorlar.

Yine bir anlatımlı oya modelinin videosunu siz değerli ziyaretçilerimize paylaşmak istedik. Oyamızın ismi pıtırcık oyası. Tığ ile yapılan pıtırcık oyası yapımı videolu olarak paylaşıldı. Videolu olması sizler için bir artıdır. Çünkü yapımını öğrenmenizi kolaylaştıracaktır.

Pıtırcık Oyası

Kısa bir video ile bu oyanın yapımını öğrenebilir yazma ve tülbentlerin kenarlarında bundan sonra pıtırcık oyasını kullanabilirsiniz. Eğer boş vaktiniz varsa bir kahve hazırlayın kendinize. Ardından aşağıdaki videoyu başlatarak nasıl yapıldığını sizlerde öğrenin.

Pıtırcık Oyası Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir