İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Resimli Anlatımlı Havlu Kenarı Yapılışı

İğne oyası havlu kenarı yapmak isteyenler için resimli anlatımlı olarak havlu kenarı yapılışı paylaştık. Havlu kenarını iğne oyaları ile süsleyebilirsiniz.

Havlu kenarı nasıl yapılır sorusunu Google üzerinden arayanlar için iğne oyası havlu kenarı yapılışı paylaşıyoruz. Hemde resimli anlatımlı olarak. İğne oyası bilenler için havlu kenarları kategorisinde bir çok anlatımlı modeller paylaştık. Bunların sayesinde havlu kenarlarını iğne oyası ile süslemek isteyenler hiç bir yerde bulamadığı oya modellerini sitemizde bulabiliyorlar. Yep yeni modeller paylaşarak havlu yapmak isteyenlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Anlatımlı iğne oyası havlu kenarı yapılışı sayfasında güzel bir modelin nasıl yapıldığını anlatmıştık. Şimdi paylaşacağımız model bu modele göre biraz daha ağır bir örnektir. Ağır iğne oyaları sevenler için paylaşmış olduğumuz havlu kenarı biraz uğraş istiyor. İğne oyası yapmak zaten başlı başına bir uğraştır. Çok fazla emek isteyen oyalar bulunuyor. Fakat emeksiz iş olmaz. Emek vererek yapacağınız bu oya modeli ile çok güzel bir havlu elde edebilirsiniz. Şimdi aşağıdaki resimleri adım adım inceleyerek bu muhteşem oyanın nasıl yapıldığını sizlerde öğrenin.
Resimli anlatımlı havlu kenarı yapılışı 28
Model Neşe’nin Göz Nuru İğne Oyası sayfasından alıntıdır.

Anlatımlı Havlu Kenarı Yapılışı

Yukarıdaki resimlerde havlu kenarının nasıl yapıldığı anlatılmıştır. Model kalpli oya ile hazırlanmıştır. Daha önce paylaştığımız kalpli havlu kenarı yapılışı modeline göre daha farklı ve ağır bir örnektir. Umarım modeli beğenirsiniz. Bizi sık sık ziyaret ederek yeni eklenen anlatımlı havlu kenarlarını sizlerde takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir