İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Robadan Başlamalı Kız ve Erkek Bebek Yelekleri Yapılışı

Robadan (yakadan) başlamalı kız ve erkek bebekler için örülmesi zevkli bebek yelekleri örgü modeli. Arzu edenler bu bebek yeleğini 2 renklede örebilirler.

Dün paylaştığımız başak örgü bebek yeleği modelini görmeyeniniz var mı? Kışın gelmesiyle bebeğini kendi örmüş olduğu yelekler ile giydirmek isteyenlere anlatımlı modeller.

Bebek yelekleri tığ işi veya şiş işi ile yapılan örgülerdir. Mağazada satılan yeleklerin daha güzelleri örgü şişleri ve yün ipler ile yapılabiliyor. Daha önceden de paylaştığımız yelekleri incelediyseniz bebek yelek modelleri arasında çok güzel olan modeller bulunuyor.

Örgüden anlıyorsanız ve örgü örmeye başlamak istiyorsanız eğitici videolar yardımcı olacaktır. Örgü videoları ile hangi örgü modelinin nasıl yapıldığı aşama aşama olarak gösteriliyor. Bebek yelekleri yapılışı modelleri de anlatımlı videolar ile verilmiştir.

Robadan Başlamalı Bebek Yeleği

Sitemizde yayınladığımız Gönül hanımın diğer videoları gibi bu videosunu da çok beğeneceksiniz. Gönül hanım bu modele topcuklu yakadan başlamalı kız ve erkek bebek yelekleri ismini vermiş. Kısa bir video çekip bu yelek örneğinin nasıl yapıldığını paylaşmış. Aşağıdan videoya ulaşabilirsiniz.

Yakadan Başlamalı Kız ve Erkek Bebek Yelekleri Yapılışı

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir