İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sarı Boncuklu Tülbent Oyası

Siz değerli ziyaretçilerimiz için sarı boncuklu tülbent oyası yapımı. Tülbentlerini boncuklar ile süslemek isteyenler sarı boncuklar kullanabilirler.

Yine boncuklu oyalar arasından seçtiğimiz çok şirin bir modelin yapımına yer verdik. Sarı boncuklar üle yapılan oyanın ne kadar tatlı olduğunu sizlerde bu yazımızda göreceksiniz. Gül’ün İğnesinden Dökülenler sayfasında paylaşılan boncuklu oya yapılışını sitemize ekledik. Sayfa sahibinden sitemizde paylaşmamız için izin aldık, sağolsun kendisi de bizi kırmayı siteye eklememize izin verdi. Bu boncuklu oya modelini sitemizi ziyaret eden hanımların çok beğeneceğini düşündüğüm için hemen paylaşmak istedim.

Yine Gül’ün İğne Oyasından döklenler sayfasından aldığımız bir model Mavi Boncuklu İğne Oyası modeli çok beğenilmişti. Umarım sarı boncuklar ile yapılan iğne oyası modeli de en az o model kadar beğenilir. İğne oyaları denilince akla ilk gelen sitemizi sık sık ziyaret edip takip etmeyi unutmayalım. Eğer iğne oyaları öğrenmek istiyorsanız sitemiz tamda size göre. Paylaştığımız ve paylaşacağımız anlatımlı modeller ile iğne oyalarının nasıl yapıldıklarını öğrenmeniz çok kolay olacak.

Sarı Boncuklu Tülbent Oyası Yapılışı

Sarı Boncuklu Tülbent Oyası 1

Sarı Boncuklu Tülbent Oyası 2

Sarı Boncuklu Tülbent Oyası

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir