İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sezonun Favorisi İğne Oyası Çeyizlik Yazma Başörtüsü Modelleri

Çeyiz hazırlığı yapanlar bohçalarına koymaları için iğne oyası yazma modelleri seçtiler mi? Sitemizdeki örneklerden beğenerek yazmalar yapabilirsiniz.

Düğün yapacak olan kişiler çeyiz hazırlığı yaparlar. Çeyizlerin olmazsa olmazlarından yazmalar iğne oyası ile süslendiklerinde daha hoş görünürler. Zaten bayanlarda genelde yazma kenarları için iğne oyalarını tercih ediyorlar. Biz el işi hobiler olarak şimdiye kadar sitemizde yüzlerce yazma oyası paylaştık. Yeri geldi anlatımlı model paylaştık, yeri geldi hiç bir yerde bulamayacağınız yazmalara yer verdik. Şimdi de çeyizleri doldurmanız için yazma yapmanız gerekiyor ve hangi modeli yapacağınıza karar veremiyorsanız biz sizlere yardımcı oluyoruz. Aşağıda paylaşmış olduğumuz birbirinden güzel yazmalar arasından seçip de iğne oyalı yazmalar yapabilirsiniz.

Her genç kızın çeyizinde mutlaka bulunması gerekenlerden olan yazmaları yaparken en güzel modelleri seçmeye özen gösterin. İğne oyası biraz uğraştırıcı bir iştir. Madem uğraşacaksınız en güzel modeli yapın. Bu yazmalar piyasada bayanlar tarafından ortalama 30 – 40 TL gibi fiyatlara satılmaktadır. Eğer siz yapmayı bilmiyor veya uğraşmak istemiyorsanız yapan arkadaşlardan satın alabilirsiniz. Eğer ticaretini yapıyorsanız sizde 30 veya 40 TL den aşağı fiyatlara satmazsınız. Çünkü iğne oyası gerçekten emek gerektiren bir iştir. Bayanların gözlerini çok yorar ve bayağı uğraştırır. Titizlikle yapılan yazmalar baş üzerinde çok şık duruyor.

Çeyizlik Yazma Modelleri 

Sitemize eklenen yazmalar satılık değildir. ALINTIDIR ve sadece görsel amaçlı eklenmiştir.

Eğer bu yazmalar size yeterli gelmediyse iğne oyaları sayfasından daha önce eklemiş olduğumuz yazmalara göz atabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir