İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sıralı havlu kenarı oyası yapılışı resimli

Sıralı iğne oyası ile havlu kenarı yapılışı resimli anlatımlı. Sıralı oya ile havlu kenarı yapmak isteyen çok sevgili ziyaretçilerimiz için paylaştık.

Evet sevgili hanımlar bu yazımızda yeni yapmış olduğum havlu kenarı modelinin yapımını sizlerle paylaşıyoruz. Havlu kenarları arasından en kolay modellerden denilebilir. Model sıralı oya modelidir. Havlu kenarı yapmak isteyip de kolay model arayışında olan bayanlar için yayınlamış olduğumuz sıralı oya ile havlu kenarı modelinin yapımını resimli paylaştık.

El işi hobiler sitemizde yayınladığımız havlu modelleri için oya paylaşımlarına da yer veriyoruz. Yapılışını bilmeyen ziyaretçilerimiz resimlere bakıp nasıl yapıldıklarını öğreniyorlar. Resimlerde aşama aşama olarak oyanın yapımı gösterilmiştir. Sıralı oya yapmak isteyen hanımlar için harika bir örnek.

Sıralı oya modelinin tığ oyası ile yapılışını arayanlar içinde Sıralı Oya Yapımı modelini paylaşmıştık. Tığ işi biliyorsanız o modele de göz atabilirsiniz. Aşağıda havlu kenarı oyasının yapım aşamaları 5 aşamalı olarak verilmiştir.

Sıralı havlu kenarı oyası yapılışı

Sıralı havlu kenarı oyası yapılışı 1

Sıralı havlu kenarı oyası yapılışı 2

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir