İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sıralı İğne Oyası Modeli

Yazma kenarları için yine muhteşem bir örnek olan sıralı iğne oyası modeli ile karşınızdayız. Bu modeli sizlerde yapmak isteyeceksiniz.

En güzel iğne oyası modellerini sitemizde yayınlamaya devam ediyoruz. Sıralı iğne oyası modeli ile çeyizlik yazmalar daha güzel görünecek. Sade ve güzel bir iğne oyası istiyorsanız bu örneği tercih edebilirsiniz. Yapılışı çok basit olan ve yapıldıktan sonra mükemmel bir görüntüye sahip olan sıralı iğne oyası modelini sizlerde yapın.

Bir iğne oyası modeli istiyorum hem yapılışı kolay olsun hemde güzel görünsün istiyorsanız bu model tamda size göre. Çünkü sıralı iğne oyası kolay olduğu kadar şık görünüme sahiptir. Yapacağınız başörtülerini bu oya ile süsleyebilirsiniz. Basit iğne oyaları arasından en güzel iğne oyası modeli diyebiliriz bu modele.

blank

Videolu olarak paylaştığımız sıralı oya modelinin yapılışı için videoyu dikkatli bir şekilde izlemeniz yeterli olacaktır. Daha sonra iğne ve ipinizi elinize alarak bu oyayı yapmaya koyulabilirsiniz. Daha fazla örnek istiyorsanız buradan iğne oyalarına göz atın.

Sıralı İğne Oyası Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir