İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şiş İşi Salon Takımı Danteli Yapımı Şifresi

Şişle yapılan salon takımı danteli yapımının şifresini paylaşıyoruz. Şiş işi dantelin şifresine bakarak salon takımları yapabilirsiniz.

Zekiye Gençyiğit Cihaner arkadaşımızın yapmış olduğu harika bir dantel örneğinin şifresini burada sizlerle paylaşacağız. Arkadaşımız nasıl yapıldığı hakkında sadece şifresini paylaşmış. Şifreden danteli çıkarabilenler aşağıdaki şifreye bakarak yapabilirler.

Toplamda 5 şişle yapılan dantel takımı salonlar için yapılmıştır. 50 numara dantel ipi kullanılmıştır. Şiş dantelleri sevenler için yayınladığımız salon takımı danteli çeyizler için yapılabilir. Bende 5 şişle örülen danteli ilk defa görüyorum. Gördüm ama çok hoşuma gitti. Zekiye hanım tüm hünerlerini sanırım bu dantel üzerinde uygulamış.

Eğer şifreden dantel çıkarabiliyorsanız paylaştığımız şifre işinize yarayacaktır. Fakat şifreden dantel çıkaramıyorsanız öncelikle bunu öğrenmeniz gerekecek. Ben bu dantelden yapamam ve satın almak istiyorum diyorsanız Zekiye hanıma Facebook hesabı üzerinden ulaşabilirsiniz. Ya da çevrenizde dantel yapmayı bilen varsa şifreyi gösterirseniz size bu salon takımı dantelini yapabilirler.

Salon Takımı Danteli Yapımı Şifresi

 

5 şiş dantel
5 şiş dantel
5 şişle salon takımı danteli
5 şişle salon takımı danteli
5 şiş salon takımı danteli şifresi
5 şiş salon takımı danteli şifresi

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir