İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Son zamanların en popüler iğne oyası modelinin yapılışı

Son zamanlarda en çok yapılan popüler iğne oyası modelinin yapılışına yer verdik. En çok tercih edilen oyanın yapılışını videolu olarak öğrenin.

Son zamanlarda en çok karşıma çıkan bir modeli paylaşayım dedim. Yazmalarda ve tülbentlerde en çok kullanılan bir model. Bu iğne oyası modeli son zamanlarda bayağı popüler oldu ve sıkça karşıma çıkmaya başladı. Bende yapılışını merak edenler vardır diye siteye eklemek istedim.

Popüler iğne oyası yapılışı daha kolay olsun diye videosuyla beraber paylaştım. Ayşe’nin iğne oyaları kanalında yayınlanan bu model için Ayşe hanıma el işi hobiler ailesi olarak teşekkürlerimizi iletiyorum. Çok güzel bir modeli bizlerle paylaşmış. Videoda anlatım gayet açıklayıcı bir şekilde verilmiş. Kolay iğne oyası modeli arayanlar için birebir modeldir.

Videoda sesli anlatım da yer alıyor. 14 dakikalık videoda popüler bir iğne oyasının yapılışı detaylıca anlatılmıştır. Özellikle iğne oyasına yeni başlayanlar için kaçınılmaz bir model. Çünkü açıklama ayrıntılı olduğu için yaparken sizlere çok kolay gelecektir.

Popüler iğne oyası yapılışı

İğne oyaları anlatımlarımıza devam etmemizi istiyorsanız bundan sonra da sitemizi sık sık ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Anlatımlı modellerimiz ile siz değerli ziyaretçilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sitemizi düzenli olarak takip edip eklenen eklenen yeni örnekleri kaçırmamış olursunuz. Gelin şimdi son zamanlarda popüler olan bu oya modelinin yapım aşamalarına bir göz atalım.

Popüler İğne Oyası Yapılışı Videolu Anlatım

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir