İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Süpürge Oyası Modeli Yapılışı Anlatımlı

Oya modelleri tığ oyaları süpürge oyası modeli yapılışı anlatımlı. Türkçe videolu açıklamaları tığ oyaları ve yapılış örneğini öğreniyoruz.

Örgü örnekleri kanalında yayınlanan 10 dakikalık kısa bir videoda süpürge oyası modeli yapılışı yer alıyor. Tığ oyaları arayanlar, kendini geliştirmek isteyenler veya acemilerin bile rahatlıkla yapabilecekleri tığ oyası. Tığ ile yapılan süpürge oyası ile beyaz tülbentler için oya yapabilirsiniz. Özellikle beyaz tülbentler için süpürge oyası kullanılabilir.

Yeni oya modelleri olarak tığ oyası ve iğne oyası paylaşımlarını videolu olarak yayınlıyoruz. Sitemizde yüzlerce anlatımlı örnek var. Mutlaka diğer modellere de göz atmalısınız. Eğer yeni örnek öğrenip yapmak istiyorum diyorsanız sitemizdeki oyalar işinize yarayacak.

Süpürge Oyası

Tülbent kenarları için peki siz hangi oya modelini kullanıyorsunuz? Yorum kısmından bize bildirirseniz en çok yorum olan modelleri paylaşmaya başlayabiliriz.

Oldukça güzel ve şık duran yapılışı kolay iplik oyası modellerinden bir tanesi. Bu tığ oyasını yapmak isteyenlere şimdiden kolay gelsin.

Süpürge Oyası Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir