İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tekerlek Oyası Yapımı

Bu yazımızda sizlere tekerlek oyası yapımı aşamalarını paylaştık. Farklı tığ oyası modeli arıyorsanız tekerlek oyasını tercih edebilirsiniz.

Havlu ve yazma kenarları için kullanılan halka, tığ ve ip e ihtiyacımız var. Daha sonradan ise tekerlek oyası yapımına geçip bu muhteşem oyayı sizler de yapabilirsiniz. Halkaya sık iğne yaparak tekerlek oyası yapımına devam ediyoruz.

Sitemizde birbirinden güzel oyalar ve anlatımları oya modelleri kategorisinde yer alıyor. Hiç bir yerde göremeyeceğiniz ve hepsi birbirinden güzel olan oyaların yapılış aşamalarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Yazma, tülbent ve havlu kenarlarını süslemek için paylaştığımız yeni oyanın adı ise tekerlek oyasıdır. Belki siz farklı bir isim olarak da bilebilirsiniz.

blank

Tekerlek oyasının yapılışı için sizlere 8 dakikalık bir video paylaştık. Videoda oyanın yapılışı için gerekli olan malzemeler ve nasıl yapıldığı ayrıntılı bir şekilde verilmiştir. Sizde süslemelerinizde bu örneği tercih edebilirsiniz. Eğer oya modelini beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızdan paylaşarak daha fazla kişinin görmesini ve öğrenmesini de sağlayabilirsiniz. Gelin şimdi tekerlek oyasının nasıl yapıldığını hep beraber öğrenelim.

Tekerlek Oyası Yapımı Video

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir