İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tel Toka İle İğne Oyası Yapılışı

Çatal, kalem, firkete, kaşık dışında tel toka ile iğne oyası yapılışı olacağını biliyor muydunuz? Hadi nasıl yapıldığına hep beraber göz atalım.

Daha önce sitemizde çatalla iğne oyası yapılışı, kalem oyası yapılışı ve firkete oyası yapılışı yazılarını paylaşmıştık. Peki sizler tel toka ile iğne oyası yapılabileceğini biliyor muydunuz? Tel tokaları kullanarak çok güzel basit bir iğne oyası yapabilirsiniz.

Tel tokaları sadece saç için değil farklı alanlarda da kullanıldığını hepimiz biliyoruz. Yalnız itiraf etmeliyim ki iğne oyası yapılabileceği hiç aklıma gelmemişti. Taki yapılış videosunu izleyene kadar. Videoyu izlerken kendi kendime vay be dedim. Sonra izleyince nasıl bir oya çıkacağını merak edip sona kadar devam ettim. Videonun sonunda ise harika bir oya modelinin ortaya çıktığını gördüm. Bu örneği hemen sizlerle paylaşmak istedim.

blank

Sizlerde saç tel tokası ile iğne oyası yapmayı deneyebilirsiniz. Nasıl yapıldığı aşağıdaki 11 dakikalık videoda yer alıyor. Bu muhteşem oyanın yapılışı ise oldukça basit.

Tel Toka İle İğne Oyası Yapımı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir