İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tığ işi gül oyası yapılışı

Tığ işi gül oyası yapılışı videosu ile yine şık bir oyanın anlatımını sitemizde paylaştık. Sizde el işlerinizi güllerle süslemek istemez misiniz?

Merhaba sevgili hanımlar, sizlere eskiden çok moda olan ve günümüzdede tekrar tercih edilmeye başlanan gül oyasının yapılışını paylaşacağım. İster tülbent isterseniz havlu kenarında tercih edebileceğiniz gül oyasını tığ ile yapacağız. Kenar dantellerine yapacağımız güller ile el işleri çok şık görünecek. Ben bu modeli yazma kenarında kullandım ve çok hoşuma gitti. Siz de çeyizlik hazırlığı yaparken yazmalar hazırlayacaksınız bu oyayı da yazma kenarlarında kullanmanızı öneriyoruz.

Geçenlerde Boncuklu tığ oyası yazma kenarı yapılışı paylaşmıştık. Çok fazla ilgi görmüştü. Umarım gül oyası yapılışı da hoşunuza gider. 12 dakika 21 saniye olan videoda tığ işi gül oyası yapılışı detaylı olarak anlatılmış. Eğer daha fazla oya istiyorsanız oya örnekleri sayfasına göz atabilirsiniz. Yok ben tığ oyası bilmiyorum iğne oyası istiyorum diyorsanız da iğne oyaları sayfasına göz atın.

Gül Oyası Yapılışı

 

Bir yorum

  1. Fatma Ülker 5 Nisan 2017

    Kaç numara ip kullanıyorsunuz acaba benimkiler çok tok durmuyor da?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir