İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tığ İşi Kaftan Giymiş Gelin Tunus İşi Oya Modeli Yapılışı

Kaftan giymiş gelin modelini duydunuz mu? Bu yazımızda tunus işi ile yapılan harika bir tığ oyası modelinin yapılını yayınladık.

Tunus işi ile oya mı olur demeyin. Hemde çok güzel oyalar yapılıyor. Tığ kullanılarak yapılan tunus işi oya modelleri çok şirin duruyorlar. Tunus işi ile hep örgü anlatımlarına yer veriyorduk. Bu yazımızda ise tığ oyası anlatımına yer verdik. Oya dantel dünyasının yayınlamış olduğu kaftan girmiş gelin oyası modeli tunus işidir.

Tunus İşi Bebek Battaniyeleri ve Tunus işi patik modelleri yazılarımızda tunus işi ile yapılan örgülerin anlatımına yer verdik. Bu anlatımlar için sitemizi ziyaret edenler çok beğendiler. Tunus işi ile yapılan oya modeli de en az bu örgüler kadar beğenilecek diye düşünüyorum.

Tunus İşi Tığ Oyası Modeli

Tunus işi tığ oyası yapımı için tığ ve oya ipine ihtiyacınız var. Zaten oya yapıyorsanız bunları söylememize bile gerek yok. Mutlaka sizlerde malzemeleriniz hazır bir şekilde sitemizi girip oya modelinin yapılışına bakmak istediniz. Aşağıda süresi 14 dakika olan videoda oyanın yapım aşamaları yer alıyor.

Tunus işi Tığ Oyası Yapımı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir