İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tığ İşi Motifli Çeyizlik Havlu Kenarı Dantel Modeli Yapılışı

Çeyizlik havlular yapmak isteyenler için tığ oyası havlu kenarı danteli yapılışı. Havlu kenarı danteli nasıl yapılır diyenler için paylaştık.

Çeyizlik havlularının olmazla olmazı nedir? Tabiki de kenarlarıdır. İğne veya tığ ile yapılan kenar oyaları havluları adeta bambaşka gösteriyor. Tığ kullanmasını bilenler için şimdi paylaşacağımız bir model var. Bu modeli çeyizlik havluları hazırlarken tercih edebilirsiniz.

Havlunuzun boyutuna göre bu oya modelinden yapıp kenarına ekleyebilirsiniz. Oyayı elinizde bulunan havlunun boyutuna göre yapmanız gerekiyor.

Çeyizlik Havlu Danteli

Havlu yapmak isteyenler, iğne oyası ve tığ oyası ile havlu oyalarının yapılışlarını öğrenmek isteyenler havlu kenarları kategorisini ziyaret etsinler. Kolay ve anlaşılır bir biçimde havlu oyalarının yapılışları yer alıyor. Sizlerde eğer havlular yapıp çeyiz bohçaları için hazırlık yapmak istiyorsanız havlu kenarları kategorisindeki modellerden faydalanabilirsiniz.

Eğer el işi ile uğraşmaya yeni başladıysanız şuanda doğru yerdesiniz. Çünkü sitemizde yüzlerce anlatımlı oya modeli bulunuyor. Ayrıca bu oyaların yapılışları da çok kolay. Diğer oyaları da görmek için buraya tıklayın.

Başka hiç bir yerde karşılaşamayacağınız bir modeli yayınlıyoruz. Bu model tığ oyası ile yapılıyor. Çeyizlik havlu kenarı yapımı videoda detaylıca yer alıyor. Boş zamanınız olduğu zaman aşağıdaki videoyu izleyip bu havlu kenarının yapımını öğrenebilirsiniz.

Malzeme olarak leylak markası oya iplikleri, 22 numara tığ ve en küçük serum halkanın bir büyüğü kullanılıyor.

Çeyizlik Havlu Kenarı Danteli Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir