İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tığ İşi Tek Sıra Sepet Oyası Yapımı

Tığ işi ile yapılan oyalardan biri olan tek sıra sepet oyası yapımı. Anlatımlı oyalar, tığ oyaları ve iğne oyaları için oya modelleri kategorisine göz atın!

Sevgili ziyaretçilerimiz için anlatımlı oyalara devam ediyoruz. Modelin adı tek sıra sepet oyası modelidir. Oya modeli tığ işi ile yapılmaktadır. Tığ oyaları sevenlere yayınladığımız sepet oyası modelini yazma veya havlularda kullanabilirsiniz. Farklı bir oya modelidir. Daha değişik oya yapmak isteyeneler oya modelleri kategorisinde paylaştığımız modellere göz atsınlar.

Oya ve dantel dünyası kanalında paylaşılan yeni bir modeli. Bir çok kişi tarafından beğenilen bu modeli bakalım el işi hobiler sitesi ziyaretçileri beğenecek mi? Genellikle sade model arayanların tercih edebileceği sepet oyası modelinin yapılışı çok kolay. Tığ işi bilenlerin kolayca yapabileceği bir model olmakla beraber görünümü  de çok güzeldir.

Tek Sıra Sepet Oyası

Şimdi sepet oyasının nasıl yapıldığına biz göz atalım. Yan yana sıralı sepetlerin yapılmasıyla tamamlanan oya modeli için tığ, yazma ve oya ipinizi hazırda tutun. Daha sonra aşağıdaki 10 dakikalık videoyu izleyip nasıl yapıldığının aşamalarına ulaşabilirsiniz.

Tek Sıra Sepet Oyası Yapımı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir