İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tığ İşi Yapraklar Arası Boncuklu Çiçek Oyası Modeli Yapılışı

Yapraklar arasında boncuklarla yapılan çiçek oyası modeli. Tığ oyası ile yaplan yaprakların arasında boncukların birleşmesiyle ortaya çıkan çiçek oyası. Hem boncuk oyası hemde çiçek oyasını bir arada isteyen hanımlar aradıklarını bu modelde bulabilirler. Kolay boncuk oyası yapılışı bu konuda yardımınıza yetişiyor.

Derya hanım yeni oya modeli olan yapraklar arası boncuklu çiçekler modeli ile bugün karşımıza çıkıyor. 22 numara tığ ile yapılan bu oya modelinde çiçek oyası ve boncuk oyası bir arada bulunmaktadır. Özellikle boncuk oyası seven hanımlar ve farklı bir oya olsun diyenler için bu örnek kaçınılmaz bir fırsat. Bu örneğin yapılışı anlatımlı tığ oyası videosunda yer alıyor. Kolay oya yapılışı modelidir.

Değişik güzel bir model olan yapraklar arası boncuklu çiçekler modeli ile yazma kenarları ve tülbent kenarları yapılabilir. Basit oya yapımıdır. Yapımı da eğlenceli olup kolay biten bir örnektir. Daha kolay olanlarına ise oya modelleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Boncuklu Tığ Oyası Yapılışı Kolay Mıdır?

Boncuklu tığ oyası yapılışı öyle göründüğü kadar zor değildir. Size görüntüsünden dolayı karışık gelsede videoyu izleyip yapımının ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz. Eğer boncuklu oya yapacaksanız hiç korkmadan başlamanızı öneriyorum.

Boncuklu Çiçekler Oyası

Tığ işi boncuklu oyalar çok kullanılan oyalardır. Çok farklı çeşitli örnekler yapılabilmektedir. Çeyizlik yazmalar ve tülbentler için tercih edilebilir. Ayrıca havlu kenarları içinde tığ oyası boncuk modelleri kullanılabilir.

Yapraklar Arası Boncuklu Çiçekler Oyası Yapımı Video

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir