İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tığ Oyası Çarkıfelek Örneği Yapılışı

Tığ oyası çarkıfelek örneği yapılışı ile anlatımlı tığ oyalarına devam ediyoruz. Yazma süslemeleri için çarkıfelek oyasının detayları sitemizdedir.

Yazma kenarlarına oya yaparken tığ oyası tercih eden hanımlar için güzel bir örnek paylaşımında bulunacağız. Örneğimizin adı çarkıfelek oyası olarak geçiyor. Yazma kenarına çarkıfelek oyası yapmadıysanız daha önce bu modeli mutlaka denemelisiniz.

Yazma kenarlarında çok güzel görünen bu örneğin yapılışı da kolaydır. Tığ oyası yapmayı biliyorsanız ve daha önce yaptıysanız bu modeli de hiç zorlanmadan yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey paylaşmış olduğumuz videoyu dikkatli bir şekilde izlemek olacaktır.

En çok beğenilen oyaların anlatımlarına sitemizde yer veriyoruz. Sizlerde el işi hobiler sitemizi düzenli bir şekilde takip ederek eklenen oyaların yapılışlarını öğrenebilirsiniz. Bir çok iğne ve tığ oyasının nasıl yapıldığını sitemizde paylaştık ve de paylaşmaya devam ediyoruz. Umarım paylaştığımız bu modeli de beğenip yazmalarınızda kullanırsınız. Günlük sitemizi takip edip daha önce hiç bir yerde görmediğiniz oyaların yapılışlarına ulaşabilirsiniz.

Tığ oyası çarkıfelek örneği

Tığ İşi Çarkıfelek Oyası Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir