Hobiler

Tığ Oyası Örümcek Üstünde Şekerler Modeli

Tığ oyası örümcek üstünde şekerler adlı modelin yapım aşamaları. Yazmalar için tığ oyaları arayanlara güzel bir model paylaşımında bulunduk.

İstek üzerine oya ve dantel dünyası kanalında yayınlanan örümcek üstünde şekerler isimli oyanın yapımını burada paylaşıyoruz. Yazma yapacak olan hanımlar tığ ile süslemek yapmak istiyorlarsa bu şirin modeli yapabilirler.

2018 Tığ Oyaları yazımıza göz attınız mı? İçerisinde toplam 112 adet oya bulunan arşiv yayınlamıştık. Tığ oyaları seven ve yeni model arayışında olanlar için paylaşmış olduğumuz oya arşivinde çok güzel modeller bulunuyor. Biz el işi hobiler sitesi olarak ara ara anlatımlı tığ oyaları paylaşmaya da özen gösteriyoruz. Ziyaretçilerimizin istekleri doğrultusunda resimli veya videolu olarak tığ oyalarının yapılışlarını paylaşıyoruz.

Örümcek Üstünde Şekerler

Tığ oyası yazma yapmak isteyen hanımlara güzel bir modelin yapılış videosunu paylaşıyoruz. Oya ve dantel dünyasının paylaşmış olduğu 6 dakikalık videoda örümcek üstünde şekerler oyası modelinin yapımı yer alıyor. Görünüşü zor görünen bir model olsa da yapılışı çok basit olan bir örnektir.

Örümcek Üstünde Şekerler Modeli Yapılışı

Örümcek Üstünde Şekerler Tığ Oyası Yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ