İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tığ Oyası Uğur Böceği Havlu Kenarı Yapımı

Çok şirin tığ oyası ile yapılan havlu kenarı uğur böceği modeli. Uğur böceği dantelleri ile havlularınız daha şık görünecek.

Yeni tığ oyaları modellerine çok yeni bir model ekliyoruz. Derya hanım yine harika bir havlu kenarı oyası ile karşımızda. Tığ oyası anlatımları ile adeta oya yapan hanımların ilgi odağı haline gelen Derya hanım şimdi yepyeni bir model ile karşımıza çıkıyor. Model tığ oyası ile yapılan havlu kenarı danteli için uğur böceği modeli.

Basit ve çok gösterişli bir havlu kenarı yapmak isteyen hanımlar için paylaşılan bu model çok da şirin görünüyor. Çok güzel anlatımı ile videoyu izleyip uğur böceği havlu kenarı yapılışını öğrenebilirsiniz.

Oya ve dantel dünyası kanalının sahibi olan Derya hanım kendine özel oyalar çıkartıyor. Başka bir yerde bulamayacağınız tığ oyaları burada bulunuyor. Bu oyaların anlatımlarını videolu olarak kanalında yayınlıyor. Bizde hem kendisine katkıda bulunmak hemde ziyaretçilerimize tığ oyaları ulaştırmak için sitemizde videoları paylaşıyoruz.

Uğur Böceği Oyası

Yukarıdaki resimde de gördüğünüz gibi uğur böceği oyası çok hoş duruyor. Özellikle havlu kenarlarında çok güzel duran bu oya modelini dilediğiniz yerde de kullanabilirsiniz.

Uğur Böceği Oyası Havlu Kenarı Yapımı

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir