İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Toz mavi çiçek oyası

İğne oyası sevenler için toz mavi çiçek oyası yapılışını paylaştık. Çiçek oyaları ile süslemeler yapmak isteyenler bu modeli kaçırmamalıdır.

Çiçek oyası anlatımlarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. İpin rengi toz mavisi olduğu için modele de toz mavi çiçek oyası adını verdik. Model her zaman anlatımlarına sitemizde yer verdiğimiz Neşe’nin Göz Nuru İğne oyası sayfasından aldık. Kendilerine modellerini sitemizde paylaşmamıza izin verdiği için teşekkür ederiz.

Toz mavi dememizdeki amacı size söyledik. Siz farklı renk ipler kullanarak da bu oyayı yapabilirsiniz. Çiçeğin anlatımını resimlerle paylaştığı için biz de sitemize yapılış aşamalarının resimlerini ekledik. Umarım inceleyerek sizlerde modelin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Kırmızı çiçekli iğne oyası modeli yapılışıPembe çiçekli yazma kenarı yapılışı oyalara da oya modelleri sayfasından ulaşabilirsiniz. Bir çok oya modelinin anlatımına sitemizde yer veriyoruz. Her geçen gün de siz değerli ziyaretçilerimiz için anlatımlı modeller paylaşmaya gayret ediyoruz. Sitemizi takip ederek iğne oyası anlatımları bulabilirsiniz. Başka hiç bir yerde bulamayacağınız örnekleri sizlere ulaştırıyoruz.

Toz mavi çiçek oyası yapılışı

blank

blank

blank

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir