İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Uğur Böceği Uç Dantel Modeli ve Anlatımı

Uğur uç danteli ile yastıkları, nevresim takımlarını, pikeleri ve yatak örtüleri ile havlu kenarlarını süsleyebilirsiniz. Uğur böceği dantelinin yapılışını burada yayınlıyoruz.

Yatak odası dantelleri, pike takımları, nevresim takımları, yastık kılıfları ve havlu kenarları için paylaştığımız tığ oyası uğur böceği modelinin videolu anlatımına yer veriyoruz. Derya hanım tığla uğur böceği dantelinin yapımını göstermiş. Eğer çeyiz hazırlığı yapıyorsanız bu model işinize yarayabilir. Ara uç dantelleri arasından en beğenilenlerden biri olan uğur böceği danteli güzel görünen bir danteldir.

Uğur Böceği Danteli
Uğur Böceği Danteli

Daha önce eline tığ almış bayanlar videoyu izleyip nasıl yapıldığını öğrenerek kendilerine yapabilirsiniz. Ayrıca çeyiz bohçasına koymak için dantel yapacak olanlar da bu örneği yapabilirler. Derya hanım uğur böceği dantelini ince ayrıntısına kadar göstermiş olup tek tek nasıl yapıldığını anlatmıştır.

Aşağıdaki kısa videoyu boş bir vaktinizde açıp izleyerek dantelin yapımını öğrenebilirsiniz. Videonun uzunluğu kısa olup tığ ile nasıl yapıldığı gösterilmiştir. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin.

Uğur Böceği Ara Uç Danteli Yapımı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir