İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Üzüm salkımı havlu kenarı yapılışı

Tığ işi ile havlu kenarı yapmak isteyenler için videolu olarak üzüm salkımı havlu kenarı yapılışı. Havlularınızı üzüm salkımları ile süsleyebilirsiniz.

Anlatımlı havlu kenarları paylaşımlarına devam ediyoruz. Tığ işi sevenler için şimdi paylaşacağımız örnek tığ işe yapılıyor. Havlu kenarı için üzüm salkımı dantelinin yapılışının videosu paylaştık. Sizlerde havlu kenarlarını süslemek isterseniz bu modeli tercih edebilirsiniz.

Havlu süslemeleri yapmak isteyenler için havlu kenarları kategorisinde anlatımlı modeller paylaşıyoruz. Böylelikle yapmayı bilmeyen hanımlara elimizden geldiği kadar yardımcı olmak istiyoruz. İğne oyası sevenler iğne oyalı havlular, tığ oyası sevenlerde tığ oyası havlulara göz atıyorlar. Sitemizde ikisi de yer alıyor.

Havlu kenarları için birbirinden güzel kenar dantelleri yapılmaktadır. Çiçekler, meyveler gibi motiflerle de havlu kenarları süslenmektedir. Bu modelimizde üzüm salkımı ile süsleme yapacağız. Havlu kenarı için üzüm salkımı yaparak kenarına iliştirebilirsiniz. Aşağıdaki videoda üzüm salkımı oyasının nasıl yapıldığı detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Umarım yapılışında zorlanmazsınız.

Üzüm Salkımı Havlu Kenarı
Üzüm Salkımı Havlu Kenarı

Üzüm Salkımı Havlu Kenarı Örneği

Boş vaktiniz olduğu zaman aşağıdaki videoyu dikkatli bir şekilde inceleyerek bu muhteşem havlu kenarına sahip olabilirsiniz. Renkli iplerinizi ve tığınızı hazır ettikten sonra videoyu açıp üzümlü havlu kenarı yapmaya başlayabilirsiniz.

VİDEO 1

VİDEO 2

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir