İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Vitrin Takımı Dantelleri

Yatak odası, oturma odası, salon ve mutfak vitrinlerini süslemek için hepsi birbirinden güzel örgü vitrin takımı dantelleri sitemizde yer alıyor.

Evinizin dekorasyonu için dantel kullanmak isterseniz vitrinlerinizi el yapımı danteller ile süsleyebilirsiniz. Yatak odası, salon , mutfak ve oturma odası gibi yerlerde bulunan vitrinleri örgü danteller ile süsleyebilirsiniz. Küçük danteller yaparak vitrinlerin bölmelerine yerleştirip vitrinin daha çekici görünmesini sağlayabilirsiniz.

El İşi Vitrin Takımları

Vitrinleri kendi el işiniz ile yapmış olduğunuz dantellerle süsleyin diye birbirinden güzel vitrin takımı dantelleri paylaştık. Vitrin takımı danteller örnekleri arasında çok güzel modeller yer almaktadır. Farklı farklı desenlerde yapılan vitrin dantelleri arasından en çok sevmiş olduğum modeller arasında yuvarlak danteller geliyor. Nedenini bilmiyorum ama yuvarlak dantelleri ben daha çok seviyorum.

Çeyizlik Vitrin Takımları

Vitrin rengine ve kendi zevkinize göre yapacağınız dantellerin renklerini belirleyebilirsiniz. Genelde bayanlar vitrinlerinde beyaz renkli dantelleri tercih ediyorlar. Fakat farklı renkler de kullanabilirsiniz. Farklı renkler vitrinleri daha çok açacaktır. Yine de başta dediğimiz gibi vitrin rengine uygun renkleri tercih etmenizde fayda var.

El Yapımı Vitrin Takımları

Örgü Vitrin Takımı Dantelleri

Vitrin takımı örgü ile yapabilirsiniz. Tığ işi biliyorsanız yukarıdaki modelleri rahatlıkla yapabilir ve vitrinlerinizi süsleyebilirsiniz. Ayrıca evlenecek olan kızların çeyizlerine de bu dantellerden koyabilirsiniz. Eğer örgü bilmiyorsanız bu işi yapan bayanlara yaptırabilir ve satın alabilirsiniz. Ücreti biraz pahalı olabilir fakat bu dantellere ödeyeceğiniz ücret eminim değecektir. Sadece yapılan dantele dikkat etmeniz gereken nokta el yapımı olmasıdır. Makina yapımı dantelleri de el yapımı diye piyasada satan kişiler bulunuyor. Bu konuda da dikkat etmeniz gerekmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir