İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yalancı İğne Oyası İle Sepette Çiçek Modeli Yapılışı

Yazımızda yalancı iğne oyası ile sepette çiçek oyasının anlatımı var. Sepetli çiçek oyası ile yazma kenarları ve mutfak havlularını süsleyebilirsiniz.

Hem yazmalarda hemde mutfak havlu kenarlarında kullanabileceğiniz bir model anlatımı ile karşınızdayız. Bu model tığ ile yapılmaktadır. Yalancı iğne oyası dediğimiz oya modeli uygulanıyor. Bu modelde sepet içerisinde çiçek var. Yani sepet oyasının içerisine yapacağınız çiçekler ile oya modelini süsleyeceksiniz.

Oya ve dantel dünyasının videolu olarak yayınlamış olduğu bu oya modeli 13 dakikada ayrıntılı olarak anlatılmış. Oya modelleri arasında farklı model arayışında olanlar için yayınladığımız bu model ile, yazma kenarları ve havlu kenarları süslenebilir. Sepet şeklinde olan oya modelinde çiçeklerde bulunuyor. Bu çiçekler oya modelinin daha güzel görünmesini sağlamış.Yalancı iğne oyası sepette çiçek yapımı

Daha değişik oya modelleri arayanlar için yayınladığımız sepette çiçek oyası modeli yapımı kolaydır. Daha önce tığ tutmuş hanımların çok rahat yapabileceği bir modeldir. Modeli öğrenmek için aşağıdaki kısacık videoyu izlemek yeterli olacaktır. Umarım sizlerde bu oya modelini beğenirsiniz. Hepinize kolay gelsin.

Sepette Çiçek Oyası Yapımı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir