İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yalancı İğne Oyası Sonsuzluk Modeli Videolu Yapılışı

Yalancı iğne oyası ile sonsuzluk modelinin yapılış aşamalarını videolu olarak yayınladık. Anlatımlı tığ oyaları arıyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Tığ ile yapılan yalancı iğne oyaları arasından sonsuzluk modelinin yapılışını bu sayfamızda bulabilirsiniz. Aşağıda paylaşmış olduğumuz 14 dakikalık kısa vidoda sonsuzluk oyası yapılışı yer alıyor. Kolaylıkla yapabileceğiniz bu oyanın yapılış aşamaları basit bir şekilde anlatılmıştır.

Yalancı iğne oyası yapılışı arayanlar için önceki paylaşımlarımızdan Yalancı İğne Oyası İle Sepette Çiçek Yapımı ve Yalancı Mekik Oyası Yapımı modelleri bulunuyor. Paylaştığımız yalancı iğne oyaları tığ ile yapılıyor. İğne oyasını anımsattığından dolayı isimlerine yalancı iğne oyası isimleri veriliyor.

Sitemizde oya modelleri anlatımlarına ağırlık vermiş durumdayız. Yazma yapacaklar, havlu yapacaklar, tülbent yapacak olanlar yayınladığımız oyalara mutlaka göz atmalı. Hiç zorlanmadan yapabileceğiniz örneklere sitemizde yer veriyoruz. Yeni başlayanların dahi hiç zorlanmadan yapabilecekleri örnekler var. Eğer boş vaktiniz varsa bunu oya yaparak değerlendirebilirsiniz.

Yalancı iğne oyası sonsuzluk ornegi

Oya ve Dantel Dünyası kanalında yayınlanan tığ oyalarını sitemizde paylaşıyoruz. Paylaştığımız modeller videolu olarak yayınlanmıştır. Sanırım videolu anlatımlar size daha çok yardımcı olmaktadır.

Yalancı İğne Oyası Yapılışı Videolu Anlatım

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir