İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yan Örülen Dilimli Bebek Yeleği Yapılışı

Yelek modeli yan başlanılarak yapılan bir yelek. Küçük bir yelek. yenidoğan ve en fazla 4-5 aylık olana kadar giyinebilecek bir yelek. 1 tane 100 gr yumak bebe ipi ve 3 numara şiş kullanılmıştır. Daha sonra en son bitiminde yaka kısmından ve roba kısmından saten kurdele geçirilip ve kenarlarına tığ gidilerek renklendiriliyor.

Roba kısmı 22 cm, etek kısmı 33 cm, yakadan boy kısmı 27 cm, omuz kısmından boy kısmı 30 cm.

Çok şık ve kullanışlı olan bu bebek yeleğini kız bebekleriniz için yapabilirsiniz. Çok şirin görünen bu modelin anlatımını bir çok ziyaretçimiz bizlerden istiyordu. Onlara paylaştığımız örneği videolu olarak yayınladık. Şerifenin Örgü Dünyası kanalında yayınlanan bu muhteşem yelek örneğinin açıklaması ayrıntılı olarak videoda yer alıyor.

blank

Bebek örgüleri kategorisinde şimdiye kadar onlarca bebek yeleği paylaştık. Paylaştığımız modeller ziyaretçilerimiz tarafından çok beğenilen modeller. Umarım bu modeli de beğenirsiniz. Çok beğenilen modellerden bazıları Yandan Düğmeli Bebek Yeleği Yapılışı ve Kısa Kol Erkek Bebek Yeleği Yapılışı modelleridir. Gelelim şimdi yan örülen dilimli bebek yeleği yapılışına.

Dilimli Bebek Yeleği Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir