İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yatak Odası Dantel Takımları

Yatak odası dantel modelleri ile yatak odalarınız daha şık görünecek. El yapımı yatak odası dantel takımlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Yatak Odası Dantel Modelleri

Yeni yatak odası dantel modellerini sizler için burada paylaşıyoruz. Yepyeni modelleri aşağıdaki resimlerden inceleyebilirsiniz.

Özellikle yeni evlilerin yatak odasını süsleyen dantel takımları, herkesin hayallerini süsleyen güzelliktedir. Gerek yatak örtüsünde, gerek komodin üzerinde, gerekse şifonyer üzerinde kullanılan dantel takımları çok çeşitli modellerde olabiliyor. Tarih boyunca genç kızların çeyiz sandıklarını süsleyen ve ev hanımlarının severek yatak odası takımlarına uydurduğu yatak odası dantelleri hem göz zevkimize iyi geliyor hem de yapımı çok zevkli olabiliyor.

El Yapımı Yatak Odası Dantelleri

Yatak Odası Dantel Örnekleri

Yatak Odası Dantelleri

Dantel Vitrin Takımları

Yıllardan beri yapılagelen yatak odası dantel örnekleri öylesine çeşitlenmiştir ki seçebileceğiniz ve zevkinize uygun pek çok yatak odası dantel modeli bulabilirsiniz. Sizin için bunlardan en dikkat çekici olanlarını hazırladık. Yatak odası dantelleri, günümüzün modern tasarım yapısı ile birleşen ve ortaya çok güzel bir kombin çıkaran eşyalar haline gelmiştir. Siz de birazcık dikiş bilgisi ile bu yatak odası dantel modellerini uygulayabilirsiniz.

Yeni Dantel Takımları

Evli çiftler için en mahrem oda olan yatak odası, hanımların özen gösterdiği ve süslemekten keyif aldığı odalardır. Dolayısıyla çoğu kişi farklı yatak odası takımları ile yatak odasını süslemeye bayılır. Dantel geleneğini devam ettiren annelerimiz ve anneannelerimiz, yatak odası dantel modelleri için bulunmaz kaynaklardır ve biz de sizlere onlardan topladığımız bu muhteşem yatak odası dantel örneklerini sunmaktan gurur duyuyoruz.

Elisihobiler.com sitesi olarak sizlere yatak odası dantel takımları yapmanız için son moda modelleri sunuyoruz. Bu modeller içerisinde yatak odanıza en uygun olacak dantel takımı örneklerini seçebilir ve kolayca uygulayabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir