İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yeni Başlayanlar için Usta İşi Görünümlü Kolay İğne Oyası Modeli

İğne oyasına yeni başlayanlar için çok kolay bir model. Yeni başlayan kişiler videoyu izleyerek modelin yapımını kolayca öğrenebilecekler.

İğne oyası başlı başına bir elişi tekniğidir. İğne oyası ile havlu kenarları, yazma kenarları, tesbih uçları, salon ve vitrin takımları gibi bir çok şey yapılabilmektedir. Yüzlerce yıldır anadolu kadınları el işleri arasında iğne oyaları ile uğraşmaktadırlar. Son zamanlarda da iğne oyası ile uğraşan kişilerin sayısı bir hayli fazlalaşmıştır. Eskiden orta yaş üstü insanlar iğne oyaları yaparken şimdi genç kızlar da iğne oyasına merak salmış durumda.

İğne oyaları ile ilgilenenler için bizlerde onlara özel kategori oluşturup içerisinde anlatımlı oyalar paylaşıyoruz. Sitemizi ziyaret edenlere anlatımlı modellerin yanında yeni iğne oyası modelleri de paylaşıyoruz. Böylelikle sitemizi ziyaret etmiş olanlar hem iğne oyası yapılışlarını öğreniyorlar hemde yeni modellere göz atıyorlar.

Şimdi yeni başlayanlar için paylaşmış olduğumuz iğne oyası videosuna göz atmanızı isteyeceğiz. 3 dakika 44 saniyelik videoda yeni başlayanlar için iğne oyası modelinin yapım aşamaları yer alıyor. Eğer iğne oyasına sizde yeni başladıysanız videoyu izleyip nasıl yapıldığına bir bakın.

Yeni başlayanlar için iğne oyası yapılışı

Eğer yeni oyalar öğrenip yapmak istiyorsanız paylaştığımız modelleri kaçırmamak için bizi facebook sayfamızdan ve internet sitemizden sık sık takip edin. Başka hiç bir yerde karşılaşamayacağınız modellere sitemizden ve facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Şimdi yeni başlayan arkadaşlar için bu güzel modelin yapılışını hep beraber izleyelim.

Yeni Başlayanlar İçin İğen Oyası Modeli

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir