İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yeni İğne Oyaları 2016

İğne oyası mucizesi ile birbirinden güzel işler çıkaran bayanlara, daha güzel modeller yapabilmeleri için yeni iğne oyaları 2016 örneklerini paylaştık.

İğne oyası ile uğraşıyorsanız neler yapılabildiğini de biliyorsunuz demektir. Havludan yazmaya, tülbentten salon ve vitrin takımlarına kadar bir çok iş iğne oyası ile yapılabiliyor. Bayanlar biraz göz yorarak ve iğnelerini konuşturarak çok güzel modeller elde etmektedir. Bayanların en çok tercih etmiş olduğu el işlerinin başında iğne oyaları gelmektedir. Diğer işlere göre iğne oyası ile uğraşan bayan sayısı daha fazladır. Anadolu kadınları genellikle çeyiz bohçalarını doldururken mutlaka iğne oyaları ile yapılan işler de bulundururlar. Tabi her geçen gün de yeni modeller çıkarak iğne oyası harikaları yapılmaya da devam ediliyor.

Sürekli aynı modelleri yapmaktan sıkılan bayanlar kendilerine yeni modeller arayış içerisindeler. Bir çok bayanda hayal gücünü kullanarak çok güzel iğne oyası örnekleri yapmaktadırlar. Yazmanın renk ve desenine göre harika modeller çıkaran bayanların yapmış olduğu bu oyaları sitemizde sizlerle paylaşmak istedim. Hepsi birbirinden güzel bu iğne oyaları 2016 yılında en çok tercih edilecek modellere aday olarak görülüyor. Çünkü Facebook sayfamda bu oyaları paylaştığım zaman binlerce beğeni aldılar. Umarım bu modelleri sizlerde beğenirsiniz.

İğne Oyaları 2016

Yukarıda iğne oyası ile yapılan havlu ve yazma oyaları bulunuyor. Bir çoğu daha önce başka yerde bulamayacağınız modellerdir. Hepsi iğne oyası ile yapılmış modellerdir. Aralarında yapılışları kolay olan modeller de var zor olan modeller de var. Zor olan modeller diğer örneklere göre tabi biraz daha güzel ve çekici görünmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir