İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yeni iğne oyası tülbent modelleri

Tülbent oyaları arayan bayanlar için başka hiç bir yerde bulamayacağınız yeni iğne oyası tülbent modelleri sitemize eklenmiştir.

Tülbent yapmak isteyen bayanlar tülbent kenarlarını süslerken genellikle iğne oyaları tercih ediyorlar. Çünkü iğne oyası ile yapılmış olan tülbentler daha güzel görünmektedir. Çok zarif ve göze hoş gelen oya modelleri genellikle iğne oyası ile yapılmaktadır. Bizlerde bayanlara fikir vermek için iğne oyası tülbent modelleri toplayarak bir araya getirip sitemize ekledik. Yeni tülbent yapacak olan bayanlar bu modelleri inceledikten sonra yapacağı tülbent ve oyasına karar verebilir.

Sitemizde paylaştığımız modelleri bazen de anlatımlı olarak paylaşıyoruz. Sizin beğenmiş olduğunuz modeli bize bildirirseniz en kısa sürede sitemizde anlatımlı bir şekilde paylaşmaya özen gösteriyoruz. Sitemizi takip eden ziyaretçilerimiz bizden genellikle iğne oyaları istediği için bizlerde iğne oyası paylaşımları yapıyoruz. Dilerseniz tığ oyalarına da yer verebilirsiniz.

İğne işi yeni tülbentler

İğne oyası yeni tülbentler

Yeni tülbent kenarı oyaları

Zarif iğne oyası tülbent modelleri

Çeyizlerin olmazsa olmazları arasında olan tülbentleri süslerken sizlerde iğne oyaları ile süsleyin. Bizi takip ederek hiç bir yerde göremeyeceğiniz modellere ulaşabilirsiniz. Sitemizden iğne oyası öğrenen bir çok bayan vardır. Anlatımlı modelleri takip ederek oyaların nasıl yapıldıklarını öğreniyorlar. İğne oyaları ile yapmış oldukları ürünlerin satışını yaparak para kazanan ziyaretçilerimiz bile var. El işi hobiler sitemizi sık sık ziyaret ederseniz yeni eklenmiş olan ve hepsi birbirinden güzel oya modellerini kaçırmamış olursunuz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir