İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yeni Pırpırlı Keloğlan Oyası Yapılışı

İğne oyası ile yeni pırpırlı keloğlan oyası yapımı. Yazmalar için iğne oyası ile yapılan keloğlan modelinin pırpır oyası ile birleşimini yayınladık.

Pırpırlı oya modeli beğenilen iğne oyaları arasındadır. Hanımların yayınlamış olduğumuz iğne oyası modellerini beğenme sayılarına göre belirleyebiliyoruz. Yani sizin paylaştığımız hangi modeli daha çok ve daha az beğeneceğinizi tahmin edebiliyoruz. Bunun için en çok hoşunuza gidecek modellere yer veriyoruz.

İğne oyası öğrenmek istiyorum diye sayfamıza sıklıkla mesajlar alıyoruz. Gönderilerin altına da yorumlar yazıp nasıl yapabilirim diyenler var. Bizde yazılan yorumlara tek tek ne yazık ki cevap veremiyoruz. Fakat yapılan her yorumu dikkate alıyoruz. İğne oyasını sıfırdan öğrenmek isteyenlere anlatımlı iğne oyaları yeterli olacaktır.

Pırpırlı keloğlan oyası

Ayşe’nin iğne oyaları kanalının yayınladığı ve çok beğenilen anlatımlı iğne oyası modelinin videosu aşağıda. Bu videoda pırpırlı iğne oyası yapılışı bulunuyor. Videoyu izlerseniz 10 dakikada pırpırlı oyanın nasıl yapıldığını öğreneceksiniz.

Pırpırlı Keloğlan Oyası Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir