İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yeni Tülbent Kenarı Oyaları

İğne ve tığ oyası sevenler için yeni tülbent kenarı oyaları paylaştık. Sizlerde tülbentleri oyalar ile süslemek istiyorsanız bu modellere göz atmalısınız.

Tülbent kenarları iğne veya tığ oyası ile süslenmektedir. Yapılan oyalar ile tülbentler daha güzel görünür. Günümüzde bir çok bayan başörtüsü olarak yazma ve tülbentler kullanıyorlar. Bu tülbentler oyalar ile süsleniyor. Kimi bayan tığ oyası sevdiği için tığ oyası tercih ederken, kimi bayan ise iğne oyası sevdiği için iğne oyası tercih ediyor.

Bizde bu yazımızda tülbent kenarları için hem tığ oyaları hemde iğne oyaları paylaştık. Tülbent kenarı oyaları arasından seçmiş olduğumuz en güzel iğne ve tığ oyalarını sitemizde paylaştık. Daha önce oya modelleri kategorisinde yüzlerce oyaya yer vermiştik. Şimdi paylaştığımız oyalar ise yep yeni modeller.

Siz de tülbent kenarlarını oyalar ile süsleyin. Aşağıdaki oyaları inceleyerek tülbentinize hangi oyanın yakışacağına karar verdikten sonra hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Tülbent Kenarı Oyaları

İlk önce tülbent kenarları için yapılan tığ oyalarını paylaşalım. Aşağıdaki oyalar tığ işi ile yapılmıştır. Tığ oyası sevenler için paylaştığımız bu oyaların hepsi birbirinden harika. Sizlerde başörtüsü olarak tülbent kullanıyorsanız tığ oyası ile süsleyebilirsiniz. Ayrıca çeyizlik tülbentler için de tığ oyaları yapabilirsiniz. Hadi şimdi tığ oyalarını inceleme vakti!

Tığ İşi Tülbent Oyaları

Tığ İşi Tülbent Oyası Modelleri

Yeni Tığ Oyası Tülbent Oyaları

Aşağıdaki tülbent oyaları ise iğne oyası ile yapılan oyaladır. İğne oyası sevenler genellikle tığ oyası sevenlere göre daha fazladır. Zarif ve daha güzel görünürler. Bundandır ki genelde yazma ve tülbentler için iğne oyaları tercih ediliyor. Aşağıda toplam 18 adet iğne oyaları paylaştık. Bu oyalar ile tülbentler daha güzel görünecek. Sizde tülbentler için oya arıyorsanız aşağıdaki modellere göz atın. 5. ve 12. model benim en çok hoşuma giden modeller. Gerçi hepsi de güzel ama o oyaları daha çok beğendim.

İğne Oyası Tülbent Oyaları

Yeni Tülbent Oyaları

Yeni İğne Oyası Tülbent Oyaları

Modelleri inceledikten sonra hangi oyayı yapacağınıza karar verdiniz umarım 🙂 En çok tercih edilen oyalar arasında çiçek oyaları ve boncuklu oyalar gelmektedir. Peki siz yukarıdaki oya modellerinden hangisini beğendiniz? Yorum kısmından bizlere yorum yapmanızı bekliyoruz 🙂

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir