İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yuvarlak Boncuklar ile Oya Yapılışı

Oya sevenlere yuvarlak boncuklar ile oya yapılışı. Tuhafiyelerden alacağınız yuvarlak boncuklar ile yazma kenarlarına harika bir model yapabilirsiniz.

Çok güzel bir oya modeli ile karşınızdayız. Tuhafiyelerden almış olduğunuz yuvarlak boncuklar ile mükemmel bir oya yapabilirsiniz. Şimdi paylaştığımız oya modelinde iğne oyası yardımıyla yuvarlak boncukları yazma kenarlarına iliştirip harika bir model ortaya çıkarılmış. Bir çok bayanın beğenip ama nasıl yapıldığını bilmediği bir model. Bizlerde herkes öğrensin diye bu boncuklu oyanın yapılışını resimli anlatımlı olarak sitemize yükledik.

Anlatımlı oya modelleri arayanlar için paylaştığımız bu oya modelini umarım sizlerde beğenirsiniz. Yuvarlak boncuklar ile süslenen yazma çok güzel görünüyor. Oya modelleri kategorisinde daha önce bir çok boncuklu oya paylaşımı yapmıştık. Bu model oradaki modellere göre biraz daha farklı. Şimdi sizlere paylaştığımız aşağıdaki resimlerde oyanın yapım aşamaları sırası ile yer alıyor. Bu adımları takip ederek boncuklu oyanın nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Yuvarlak Boncuklar ile İğne Oyası Yapılışı

Yuvarlak Boncuklar İle Oya Yapımı 1

Yuvarlak Boncuklar İle Oya Yapımı 2

Yuvarlak Boncuklarla Yazma Oyası

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir