İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Zincirli Fıstıklı Köprü Oyası Yapılışı

Zincirli fıstıklı köprü oyası yapılışı ile yine güzel bir oyayı sizlerle paylaşıyoruz. Tığ işi biliyorsanız bu oya modelini mutlaka denemelisiniz.

Farklı oya modelleri arayanlar için bizlerde yeni modeller paylaşmaya son hız devam ediyoruz. Sürekli aynı oyaları yapmaktan sıkılanlar ve internette hep aynı oyaları görenler için el işi hobiler olarak yeni oyalara yer veriyoruz. Siz değerli ziyaretçilerimiz yeni oyaların yapılışlarını daha rahat öğrensinler videolu anlatımlı olarak paylaşımlar yapıyoruz.

Kalem Oyası Yapılışı ve Sıralı Oya Yapımı modellerini çok beğenen ziyaretçilerimiz bizlerden yeni oya anlatımları istemeye başladır. El işi hobiler sitesi olarak onları kırmayıp oya paylaşımlarına ağırlık verip yeni modelleri paylaşmaya başladık. Anlatımlı videolar ile de oyaların yapılışlarını daha rahat öğrenebilirsiniz.
blank
Sitemizi takip ederek yeni eklenen oyaları takip edebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Paylaştığımız yaklaşık 8 dakikalık videoda zincirli fıstıklı köprü oyası yapılışı ayrıntılı bir şekilde anlatılmıştır. Sizlerde malzemelerinizi hazırlayıp videoyu başlatarak bu oyanın yapılışını öğrenebilirsiniz. Daha fazla model arıyorsanız oya modelleri sayfasına göz atabilirsiniz.

Zincirli Fıstıklı Köprü Oyası

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir