İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

20 Adet Tığ Oyası Havlu Kenarı Modelleri

Tığ oyası havlu kenarı modelleri arasından seçtiğimiz en güzel 10 model. Havlu kenarı dantelleri tığ oyası örnekleri ile karşınızdayız.

Havlu kenarlarında tığ oyası yapmak isteyenler için 20 adet birbirinden güzel örnekler paylaştık. Tığ oyası havlu kenarı modelleri arasından seçmiş olduğumuz en muhteşem örnekler. Şimdiye kadar havlu kenarları için tığ oyası yapılışlarını paylaşmıştık. Şimdi ise çok güzel bir arşive yer verdik.

Tığ oyası havlu kenarı yapılışı arayanlar için Halkalı Çiçekli Tığ Oyası Yapılışı  modelini yayınlamıştık. Tığ oyası ile de çok güzel kenar oyaları yapılmaktadır. Tığ işi havlu kenarları da çeyizler arasında yer alan el işlerindendir. Çeyizlik havlu kenarları yapmak isteyenler tığ oyası ile de yapabilirler.

Tığ işi havlu kenarları için yapılan danteller bir çok genç kızın çeyiz bohçalarını süslüyor. Eğer çevrenizde yeni evlenecek olanlar varsa onların çeyizleri için tığ işi havlular yapabilirsiniz. Alacağınız havluların kenarları için tığ oyaları yapıp süsleyebilirsiniz.

En güzel tığ oyası arşivi olan 2018 Tığ Oyaları arşivimizde de havlu oyalarını paylaşmıştık. Oradaki modellere de göz atmanızı öneriyoruz. Sizlerde tığ oyası yapacaksanız sitemizdeki oyalara göz atmadan başlamayın. Çünkü en yeni oya modelleri sadece ve sadece el işi hobiler sitemizde paylaşılıyor.

Saygıdeğer ziyaretçilerimiz şimdi aşağıdaki tığ oyalı havluları inceleyin. Beğendiğiniz model olursa havlu yapacağınız zaman o modeli tercih edin. El havlusu, yüz havlusu ve mutfak havlularında kullanabileceğiniz harika tığ oyaları.

Tığ Oyası Havlu Kenarı Modelleri

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir