İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

32+ İğne Oyası Havlu Kenarları 2019

İğne oyası havlu kenarları 2019 modellerini paylaştık. Yepyeni havlu kenarı dantelleri ile yapacağınız havlu için kullanacağınız modeli seçebilirsiniz.

Havlu kenarlarını sizler ne ile süslüyorsunuz? İğne oyası ile mi? Yoksa tığ oyası ile mi? Eğer iğne oyası seviyorsanız hiç bir yerde bulamayacağınız modeller ile karşınıza çıkıyoruz. Yayınladığımız onlarca havlu kenarları arasından bir iğne oyası modelini kendi havlunuz için yapabilirsiniz. Modellerin hepsi iğne oyası ile yapılan oyalardır.

Havlu kenarları kategorimiz var. Burada şimdiye kadar onlarca anlatımlı havlu kenarı ve oyası paylaşımlarında bulunduk. Bu modeller ile havlu oyalarının nasıl yapıldıklarını ziyaretçilerimiz rahatlıkla öğrenebiliyorlar. Çok kolay yapılacak modelleri iğne oyasına yeni başlayanlar için paylaşıyoruz. Ağır iğne oyalarını da profesyoneller için paylaşıyoruz. Yapa yapa sizde profesyonel olabilirsiniz.

İğne oyaları kategorimiz de de bir kategori var. Bu kategoride de onlarca anlatımlı iğne oyası modelleri ve yüzlerce de oya modeli paylaşıldı. Buradaki modeller ile kendinizi iğne oyası konusunda geliştirebilirsiniz.

2019 havlu modelleri için yapacağınız oya modellerine aşağıdaki resimlerden göz atabilirsiniz. 2019 havlu kenarları diğer yıllara göre daha ağır modeller ile dolu. İğne oyasında kendini geliştiren kişiler ağır oya modelleri yapmaya başlıyorlar. Böyle olunca da ortaya çok güzel örnekler çıkıyor. Bakalım paylaşılan havlu kenarı dantelleri ne kadar beğenilecek? Havlular hakkındaki yorumlarınızı da bekliyoruz.

İğne Oyası Havlu Kenarları Resimleri

Havlu kenarları 2019 modellerini beğendiniz mi? Eğer beğendiyseniz beğenip paylaşabilirsiniz. Havlu kenarları anlatımları ile nasıl yapıldıklarını öğrenebilir çeyiz sandıkları için havlular yapabilirsiniz.

Mutfak havlusu için güzel bir iğne oyası modeli paylaşmıştık. İğne oyası mutfak havlu kenarları için tercihiniz olabilir. Ziyaretçilerimiz tarafından çok beğenilmişti. Eğer yapmak istiyorsanız göz atıp nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Anlatımlı iğne oyası havlu kenarı yapılışı yazısında da detaylı anlatımlı olarak güzel bir modele yer vermiştik daha önceden.
Evet değerli hanımlar umarım paylaşımlarınız hoşunuza gidiyordur ve sitemizi sık sık takip ediyorsunuzdur. Siz sitemizdeki modelleri beğenip paylaştıkça bizim de paylaşımlarımız artacaktır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir