İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

40+ Sezonun Favori İğne Oyası Dantel Modelleri

İğne oyası dantelleri toplamda 40 adet. Burada mutfak takımı dantelleri, sehpa örtüleri, vitrin takımları ve salon takımları yer alıyor.

Tamamı el yapımı vitrin takımı dantelleri, salon takımı, yatak odası, yemek odası, sehpa ve konsol dantelleri bu arşivimizde!

Nostalji olarak hala daha günümüzde bir çok evde bulunan dantel modelleri ile ilgilenen kişilerin sayısı pek az değil. Yapmış oldukları danteller ile sehpa, vitrin, yatak odası, ve salon gibi yerler süsleniyor. İğne oyası bilen hanımların kolaylıkla yapabildiği danteller evin her tarafında kullanılabiliyor. Yatak odalarını süslerken, vitrinler ve konsol takımları da bu danteller ile süslenebiliyor.

İğne Oyası Vitrin Takımı Modelleri İğne Oyası Yatak Odası Takımları 10 Adet yazılarını inceleyebilirsiniz. Seçtiğimiz en güzel iğne oyası dantelleri sizler için sitemizde ara ara paylaşıyoruz. Eğer iğne oyası biliyorsanız sizlerde bu dantellerden yapabilirsiniz. Bilmiyorsanız da satın alıp evinizin dekorasyonunu danteller ile yapabilirsiniz.

Aşağıda toplam 40 tane, tamamı iğne oyası ile yapılmış olan dantel yer alıyor. Tepsi örtüleri, sehpa örtüleri, salon ve vitrin takımları, yatak ve yemek odası takımları bulunuyor. gonenceyiz.isleri sayfasından aldığımız bu modelleri umarım beğenirsiniz.

İğne Oyası Dantel Modelleri

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir