İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ağır İğne Oyası Havlu Kenarı Yapılışı

Bu yazımızda sizlere ağır iğne oyası havlu kenarı yapılışı paylaşıyoruz. Ağır örnekler yapmak isteyenler bu havlu kenarına bakabilirler.

Ağır oya arayanlar için güzel bir modelin yapılışını paylaşıyoruz. Önceden Ağır iğne oyası havlu kenarı dantelleri paylaşmıştık. Fakat ilk defa ağır bir oyanın yapılışını sitemizde paylaşıyoruz. Oyalı İğne adlı facebook sayfasında paylaşılmış olan muhteşem bir havlu kenarının yapılını sizlerle paylaşacağız. Havlu kenarları kategorisinde anlatımlı havlular paylaşıyorduk. Bir çoğu basit havlu kenarlarıdır. Ağır oya isteyen ziyaretçilerimiz oluyordu. Yapımı biraz zor olan ağır oyalar bayanları zorluyor. Paylaştığımız örnek kolay yöntemlerle anlatılmıştır. Sizde aşağıdaki anlatıma göz atarak bu havlu kenarına sahip olabilirsiniz. Havlu kenarı dantelleri yaparken sizde ağır oyaları tercih edebilirsiniz.

Ağır Havlu Kenarı Yapılışı

50 cm lik havlu için 177 zürafa yapıyoruz. Kayalar 25 zürafa yaparak başlayın. Ayarlamada zorluk çekenler kayanın birini başa birini sona üçüncüsünü tam ortaya yaparsanız daha kolay yaparsınız. Digerlerini de baştaki ve ortadakinin ortasını bulup yapabilirsiniz. Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi.

Ağır havlu kenarı yapılışı 1

Üzerindeki çim süslemeyi de resimleri takip ederek yapabilirsiniz.

Ağır havlu kenarı yapılışı 2

Ağır havlu kenarı yapılışı 3

Ağır havlu kenarı yapılışı 4

Ağır havlu kenarı yapılışı 5

Ağır havlu kenarı yapılışı 6

Ağır havlu kenarı yapılışı 7

Ağır havlu kenarı yapılışı 8

Arkadan görüntüsüdür.

Ağır havlu kenarı yapılışı 9

Ağır havlu kenarı yapılışı 10

Ağır havlu kenarı yapılışı 11

Ağır havlu kenarı yapılışı 12

Ağır havlu kenarı yapılışı 13

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir