İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ajurlu Dalgalar Örgü Bayan Yelek Modeli

Ajurlu dalgalar örgü modeli ile bayan yelekleri yapabilirsiniz. Bir çok örgüde kullanabileceğiniz bu örgü tekniğinin yapımına yer verdik.

Örgü videoları ile örgü öğrenmek isteyenlere anlatımlı modeller paylaşıyoruz. Paylaştığımız örgü videoları içerisinde örgü tekniklerinin yapılış aşamaları yer alıyor. Böylelikle ziyaretçilerimiz yapacakları örgülerde kullanacakları örgü tekniklerini öğrenmiş oluyor. Ajurlu dalgalar örgü modeli de bu örgü tekniklerinden sadece bir tanesidir.

Gönülden örgüler kanalında yayınlanan anlatımlı örgülere uzun süredir yer vermiyorduk. Gönül hanım kanalında örgü dersleri yayınlıyor. Örgüye yeni başlayanlar ve yeni örgü tekniklerini öğrenmek isteyenler için kanalda yayınlanan onlarca video var. Sitemizde daha önce Gönül hanımın anlatımlı örgü tekniklerine yer vermiştik. Şimdi kaldığımız yerden devam edip örgü tekniklerini paylaşmaya devam ediyoruz.

Ajurlu Burgular Örgü Bayan Yelek Modeli Yapılışı yazımızdaki örneğe de göz atabilirsiniz.

Ajurlu dalgalar örgü modeli şiş ile örülmektedir. Dalgalı örgü modeli ile örgüler örmek isteyenler bu örneği tercih edebilirler. Bayan yeleklerinde, bebek örgülerinde kullanılabilen harika bir modeldir. Yapımı çok kolay olan bu örgü tekniğinin anlatımı 14 dakikalık bir video ile verilmiştir. Aşağıdaki videoyu başlatarak sizlerde ajurlu örgü yapılışını öğrenip örgülerinizde bu tekniği tercih edebilirsiniz.

Ajurlu Dalgalar Örgü Modeli

Ajurlu Dalgalar Örgü Modeli Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir