İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ajurlu Kelebek Örneği ile Yelekler ve Bebek Örgüleri Yapabilirsiniz

Örgücü hanımlar çok kullandığı örgülerden biri de ajurlu kelebek örneğidir. Bayan yelekleri ve bebek örgülerinde tercih edilen bir örgü modeli.

Açıklamalı örgüler grubunda bir arkadaşımızın paylaştığı bir modeli sizlerle paylaşmak istedim. Modelin adı ajurlu kelebek örneğidir. Küçük örgü evi adlı kanalda videolu olarak paylaşılan modeli sizler için burada yayınladık.

Bebek örgüleri ve bayan yelekleri yapacağınız zaman model kullanımında karar vermediğiniz durum olursa, bu modeli kullanabilirsiniz. Örgü ören hanımlar ajurlu örgüleri çok severler. Yaptıkları bir çok örgüde ajurlu modellerdendir.

Ajurlu Kelebek Modeli

Özellikle bayan yelekleri ve bebek örgülerinde kullanılan ajurlu örgülerde farklılık göstermektedir. Bir çok motifte örgü modeli vardır. Kelebek örgü modeli de bunlardan sadece bir tanesi.

Bir bayan yeleğine çok yakışır diye düşünüyorum. Daha önceden bu modelde örgü yapmadım fakat kısa süre içerisinde yapmayı düşünüyorum. Hatta güzel bir yelek yapıp bu kış giymek istiyorum. Ajurlu kelebek örneği ile yelek yaparsam burada sizlerle paylaşırım. Sizde eğer yaparsanız hobi sayfası adlı facebook sayfası üzerinden bize gönderebilirsiniz.

Ajurlu Kelebek Örneği Yapılışı

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir