İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Atlamalı Düz Örgü Modeli Yapılışı Videolu Anlatım

Örgü eğitimi videolarımızda bugünkü model atlamalı düz örgü modeli yapılışı. Şiş işiyle yapılan düz örgülerden biri atlamalı düz örgü ile yelekler, hırkalar ve atkılar örebilirsiniz.

Örgü eğitimleri videolarına kış ayları geldiği için ağırlık vermiş durumdayız. Kışın hanımlar örgüyle daha ok ilgilendikleri için bizde örgüler paylaşıyoruz. Örgüye yine başlayanlar ve yeni örgü tekniklerini öğrenmek isteyen hanımlar sitemizdeki anlatımlı videolar ile kendilerini geliştiriyorlar. Örgü videolarını izleyerek teknikleri öğrenen hanımlar çok güzel örgüler örmeye başlıyor. Özellikle bebek örgülerinde kullanılan örgü teknikleri ilgi görmektedir. Bizde anlatımı basit ve görünümü hoş olan örgüleri paylaşıyoruz.

Ela Belen kanalında yayınlanan atlamalı düz örgü modeli yapılışı yeni modelimiz. Bu modeli burada paylaştık ki bundan sonra yapacağınız hırka, yelek ve atkılarda bildiğiniz bir model olsun. İki renk iple ve 2 tane şişle örülen düz örgü modeli yapılışı kolay bir örgü tekniğidir.

Sitemizi takip edip örgü öğrenen yüzlerce insan var. Bu insanlara hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz. Paylaşımlarımıza çok güzel yorumlar yapılıyor. Bu yorumlar bizi yeterince mutlu ediyor. Eğer sizde bize katkıda bulunmak isterseniz örgülerimizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız yeterli olacaktır.

Atlamalı Düz Örgü Modeli
Atlamalı Düz Örgü Modeli

Ela hanımın model hakkındaki notunu da sizinle paylaşalım. Merhaba bu videomda çok basit düz örgü ile nasıl güzel bir model elde edeceksiniz onu anlatıyorum. Basit ama çok hoş görünen bir bebek giyimi örebilirsiniz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin, izlediğiniz için teşekkürler…

Atlamalı Düz Örgü Modeli Yapılışı Videolu Anlatım

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir