İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bebek Battaniyesi Modelleri Nelerdir?

Bebekler, yetişkinlere göre çok daha hassas varlıklardır. Bu nedenle beslenmelerinden giyinmelerine kadar hemen her konuda özenli davranmalıdır. Özellikle organik ürünler ile beslenmeleri ve doğal malzemelerden imal edilmiş kıyafetleri giymeleri oldukça önemlidir. Ancak annelerin gözden kaçırdığı önemli bir konu vardır. Bu konu ise bebek battaniyesi seçimidir. Bebek battaniyeleri her ne kadar bebeklere tam olarak giydirilmese de narin ciltleri ile temas eder. Bu nedenle nasıl ki kıyafet satın alırken ürünün kalitesine dikkat ediyor ve sağlıklı ürünleri satın almaya özen gösteriyorsanız, battaniye modelleri arasından seçim yaparken de aynı hassasiyeti göstermelisiniz.

blank

Günümüzde bebekler için farklı malzemelerden yine farklı desenlere sahip battaniyeler tasarlanmaktadır. Peki, bebekler için üretilen bu battaniye çeşitleri nelerdir?

Bebek Battaniyesi Çeşitleri

Peluş Bebek Battaniyeleri

Yumuşak ve rahat bir bebek battaniyesi satın almak isterseniz tercihinizi peluş bebek battaniyeleri arasından yapabilirsiniz. Bebekler için oldukça uygun bir dokuya sahip olan bu battaniyeleri satın alırken bilinen markaları tercih etmeye özen göstermenizde fayda bulunmaktadır.

Müslin Bebek Battaniyeleri

Bu bebek battaniyeleri genellik bebekleri kundaklamak için kullanılır. Hava alan ve ince bir yapıda olan müslin kumaş, daha çok ılık havalar için uygundur. Bebekleri terletmeyen ve rahat bir uyku çekmelerine yardımcı olan müslin bebek battaniyesi modelleri ile siz de bebeğinizin konforlu bir uyku çekmesini sağlayabilirsiniz.

Polar Bebek Battaniyeleri

Özellikle kış ayları için ideal ürünler olan polar battaniyeler, bebekleri sıcak tutar. Aynı zamanda yumuşak dokusu sayesinde rahat etmelerini sağlayan bu battaniye çeşitleri, renk ve desen bakımında ise oldukça zengindir.

Penye Bebek Battaniyeleri

Hemen her bebekli ailenin evinde mutlaka bir penye battaniye vardır. Çünkü bu battaniyeler özellikle havaların ılık olduğu günlerde bebeklerin rahat etmesini sağlar. Terletmeyen ve yumuşak bir dokuya sahip olan bu bebek battaniyeleri; hem kullanışlı hem de hafif olmaları nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir.

Tüm bunların yanında bebek battaniyesi fiyatları ise yine battaniyenin imal edildiği kumaş türüne ve battaniyenin markasına göre değişiklik göstermektedir. Ancak hemen her bütçeye uygun bir bebek battaniyesi bulmak mümkündür.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir