İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örgü çift taraflı baklava dilimi bebek battaniyesi yapılışı

Baklava dilimi örgü tekniği ile yapılan çift taraflı bebek battaniyesi yapılışı. Anlatımlı bebek battaniyeleri kategorisine bir yenisini daha ekledik.

Kendi ellerinizle yapmış olduğunuz battaniyeler ile bebeğinizi sarmaya ne dersiniz? Tığ işi battaniye yaparak bebekleri sıcacık tutabilirsiniz.

Selma Tozan’a ait olan baklava örgü tekniği ile yapılan iki taraflı bebek battaniyesi yapılışını paylaşıyoruz. Selma hanımın tek tek fotoğraflamış olduğu bu battaniye örneğini tığ işi bilen hanımlar yapabilir. Kolay bebek battaniyesi yapılışı arayışında olanlar bu modele göz atsınlar.

Örgü örmeye başladığımız bu aylarda ne örmeliyim diye düşünürken karşılaştığımız battaniye modelini çok beğendim. Ben yapmaya başladım bile. Ziyaretçilerimde yapsın diye buraya eklemeye karar verdim. Bir kaç resim ile anlatımını paylaştım. Resimlere bakarsanız yakından nasıl yapıldığınıda çözeceksiniz. Bebeğinizin cinsiyetine göre farklı renk ipler kullanarak tığınızla battaniye örmeye balayamaya ne dersiniz? Yapmış olduğunuz battaniye resimlerini hobi sayfası üzerinden bize gönderirseniz sayfada paylaşabiliriz.

İki Taraflı Battaniye

İki Taraflı Battaniye Yapılışı

Çift Taraflı Bebek Battaniyesi Yapımı

İki taraflı bebek battaniyesi

Kolay Bebek Battaniyesi Yapımı

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir