İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Su Dalgası Örgü Bebek Battaniyesi Modeli Yapılışı

Su dalgası örgü modeli ile gökkuşağı renk kombinasyonu yaparak yazlık, kışlık ve baharlık bebek battaniyesi modeli yapabilirsiniz.

Tığ işi ile yapılan su dalgası örgü modeli ile her mevsim kullanabileceğiniz bebek battaniyesi örebilirsiniz. Bebek battaniyesi dışında kırlent yapabilirsiniz. 2 ayrı renk örerek kırlent yapılabilir. Ayrıca batik veya koton ip ile yazlık bluz yapabilirsiniz.

Örgü bebek battaniyeleri</strong>ne çok yakışacak bir tığ işi örgü modeli. Modelin ismi desenlerinden almış. Su dalgası örgü modelinin yapımı tığ ile yapılıyor. Yukarıda belirttiğimiz gibi bebek battaniyeleri, örgü bluzlar ve kırlentler örebilirsiniz. Tabi siz atkı da örmek isterseniz onu da örebilirsiniz.

Tığ İşi Su Dalgası Örgü

Renk kombinasyonu ile bu örgü modeli daha şık görünüyor. Bir arkadaşımız sarı, yeşil, mavi ve beyaz renkleri kullanmış. Bu renkler ile örgü çok hoş görünmüş. Siz farklı renkler ile kombine yapabilirsiniz.

Su Dalgası Örgü Modeli

Su dalgası örgü modeli yapılışını aşağıdaki video ile paylaştık. Örgünün yapımını öğrendikten sonra bebek battaniyeleri örebilirsiniz. Öreceğiniz battaniyeler bebeklerinizi sürekli sıcak tutacak.

Su Dalgası Örgü Modeli Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir