İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Popcorn Çiçekli Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri ve Yapılışı

Popcorn çiçekli örgü bebek battaniyesi modelleri ve yapılışı sitemizde. Popcorn bebek battaniyeleri yapmak isteyen hanımlar bu yazımıza göz atabilirler.

Bebekler için el yapımı battaniyeler yapabilirsiniz. Tığ veya şiş işi ile yapmış olduğunuz motifleri birleştirerek örgü battaniyeler oluşturabilirsiniz. Bu yazımızda paylaşmış olduğumuz popcorn çiçekli örgü bebek battaniyeleri ve anlatımlı yapılışı yer alıyor. Sizlerde popcorn bebek battaniyesi yapmak istiyorsanız çiçek motifli olanlarından yapabilirsiniz. Daha önce Popcorn Kalpli Bebek Battaniyesi Yapılışı modelini paylaşmıştık bu yazımızda ise çiçekli modelinin yapılışını videolu olarak yayınladık.

Tam anne kanalında yayınlanan çiçekli bebek battaniyesini sizlerle yayınladık. Ama ondan önce çiçek motifli olan bebek battaniyelerine bir göz atmanızı öneriyoruz. Paylaştığımız 18 adet modeli umarım beğenirsiniz. Modelleri inceledikten sonra aşağıda popcorn battaniye yapımının vidosu yer alıyor. 20 dakikalık videoda bebek battaniyesinin nasıl yapıldığını öğrenip sizlerde yapabilirsiniz.

Popcorn Çiçekli Örgü Bebek Battaniyeleri

Aşağıdaki modellerin üzerine tıklayarak büyütebilir ve battaniye modellerini tek tek yakından inceleyebilirsiniz. 18 adet battaniyelerin hepsi birbirinden güzel örneklerdir.


Şimdide popcorn çiçekli bebek battaniyesinin nasıl yapıldığını öğrenelim. Videoyu açıp izleyin ve sizlerde öğrenin.

Popcorn Çiçekli Örgü Bebek Battaniyesi Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir