İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tunus İşi Tavşanlı Bebek Battaniyesi Yapılışı

Tunus işi örgü tekniği ile tavşanlı bebek battaniyesi yapılışı çok kolay. Bebek battaniyesi yapmak isteyenler için harika bir örgü modeli.

Tunus işleri paylaşımlarına devam ediyoruz. Şimdiki yazımızda da bebek battaniyesi yapmak isteyen hanımlara güzel bir model paylaştık. Modelimizin adı tavşanlı bebek battaniyesi modelidir. Modelin yapımında ise tunus işi örgü tekniği kullanılmaktadır. Modeli bebek hırka ve yeleklerinde de kullanabilirsiniz. Şiş ile örülmektedir.

Sitemizde Tunus İşi Bebek Battaniyeleri ve Anlatımlı Yapılışı yazısını paylaşmıştık. O yazımızda da çok güzel bir battaniye yapılışına yer vermiştik. Şimdi paylaştığımız modelde ise tavşan motifleri kullanılmış. Paylaştığımız tunus işleri ile meraklıları için model anlatımları yayınlıyoruz.

Tavşanlı Bebek Battaniyesi

Eğer sizde bebekleriniz için battaniye örmek istiyorsanız tunus işi bebek battaniyesi örmenizi tavsiye ederiz. Hem yapımı kolay hemde çok şirin modeller elde edilebiliyor. Örgü bilen hanımların tunus işini de çok kolay yapabileceğini söyleyebiliriz. Canım anne kanalında yayınlanan 5 dakikalık video ile tavşanlı bebek battaniyesi motifine yer verilmiş. Motifin yapım aşamalarını öğrenmek için 5 dakikalık videoyu izlemeniz yeterli olacaktır.

  Tavşanlı Bebek Battaniyesi Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir